Vranje – Novi Pazar 6:1

Futsal tim Novog Pazara poražen je večeras u Vranju od istoimenog domaćina sa 1:6, u derbi meču 14. kola Prve lige Srbije.

Vranje je povelo preko Stefana Aleksića u trećem minutu, da bi Miloš Trajković u 12. minutu povisio na 2:0.

Do poluvremena, Aleksić je u 16. minutu svojim drugim golom odveo Vranjance na plus tri.

U nastavku, najpre je Predrag Jovanović u 23. minutu najavio najubedljiviji poraz Pazara u tekućoj sezoni, a potom je Predrag Nikolić u 37. minutu pogodio za 5:0.

Aleksić je u 39. minutu kompletirao het-trik za pola tuceta golova u gostujućoj mreži.

Konačnih 6:1 postavio je jedini strelac za Pazarce Elvedin Sadovič u poslednjem, 40. minutu.

Novi Pazar je i u prvom delu sezone izgubio od Vranja, a krajem oktobra u Sportskoj dvorani Pendik bilo je 1:2.

Uprkos trijumfu, Vranje je sa 23 osvojena boda i dalje petoplasirano u prvoligaškom takmičenju.

Novopazarci su ostali na 19 bodova i trenutno se nalaze van zone plej-ofa, na sedmoj poziciji među 10 klubova.

Sledi tronedeljna pauza u prvenstvu, nakon čega će Novi Pazar ugostiti Futsal Novu Pazovu, koja je najslabija u ligi sa samo tri boda.

Vranje će u sledećem kolu gostovati obrenovačkom Paležu, koji je šesti na tabeli sa 22 boda.

Ekipa Paleža trenutno drži poslednju plej-of vizu.

The post Vranje – Novi Pazar 6:1 appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.