Naslovna Featured Istaknuto Voždovac – Novi Pazar 1:0

Voždovac – Novi Pazar 1:0

vozdovac-–-novi-pazar-1:0

Fudbaleri Voždovca pobedili su večeras u Beogradu tim Novog Pazara sa 1:0, u prvom kolu Mozzart Bet Super lige Srbije. Gosti su zapretili u četvrtom minutu, ali je udarac Zorana Danoskog iz povoljne pozicije zaustavio golman Miloš Krunić. Jedini gol postignut je u 43. minutu, kada je Stefan Hajdin precizno tukao glavom posle kornera Edina Ajdinovića sa desne strane. Filip Jović je u 67. minutu, u želji da centrira, pogodio prečku domaćina, a četiri minuta kasnije čuvar mreže Pazara Filip Kljajić odbranio je zicer Marku Iveziću. Najbolju priliku za izjednačenje propustio je Bojica Nikčević u 80. minutu. Novi Pazar u drugom kolu dočekuje ekipu Čukaričkog, dok Voždovac gostuje Napretku. M. Minić   Podeli