Vojvodina – Novi Pazar 4:0

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas u Novom Sadu ekipu Novog Pazara sa 4:0, u prvom kolu plej-ofa Super lige Srbije.

Domaćin je poveo golom Uroša Nikolića u 17. minutu iz jedanaesterca, koji je nad Ivom Barajem skrivio golman Pazaraca Lazar Slavković.

Jovan Milošević je sedam minuta kasnije udvostručio prednost Vojvodine, da bi Nikola Čumić u 61. minutu povisio na 3:0.

Novopazarci su u 74. minutu ostali sa igračem manje jer je zbog drugog žutog kartona isključen Numan Kurdić.

U duelu kandidata za evropska takmičenja, konačan rezultat postavio je Radomir Milosavljević u 80. minutu.

Vojvodina ima 57 bodova i zadržala je peto mesto na tabeli, dok je Novi Pazar i dalje šesti sa 50 bodova.

Pazarci u drugom od sedam kola plej-ofa dočekuju ekipu Voždovca, a Novosađani gostuju Radničkom 1923.

The post Vojvodina – Novi Pazar 4:0 appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.