TSC preko Novog Pazara do polufinala Kupa Srbije

Fudbaleri TSC-a plasirali su se danas u polufinale Kupa Srbije, pošto su u četvrtfinaloj utakmici u Bačkoj Topoli pobedili ekipu Novog Pazara sa 4:0.

Strelci za domaći tim u prvom poluvremenu bili su Stefan Vukić u 18. i Luka Ilić u 35. minutu.

U drugom delu susreta najpre je Numan Kurdić u 62. minutu postigao autogol, da bi Ilić u 74. minutu svojim drugim pogotkom postavio konačan rezultat.

Meč na TSC areni, koji je pratilo oko 500 gledalaca, počeo je minutom ćutanja zbog tragedije u beogradskoj Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar.

Polufinali susreti Kupa Srbije na programu su 17. maja, a parovi će biti određeni 9. maja žrebom u Fudbalskom savezu Srbije.

Prilkom žreba za polufinalne duele neće biti povlašćenih klubova.

Finale takmičenja, u kojem trofej brani Crvena zvezda, zakazano je za 25. maj.

The post TSC preko Novog Pazara do polufinala Kupa Srbije appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.