Naslovna Sport Trijumf u Smederevu za kotu tri

Trijumf u Smederevu za kotu tri

trijumf-u-smederevu-za-kotu-tri

Odbojkaši Novog Pazara pobedili su domaći tim Smedereva sa 3:1 u setovima, pa su posle nekompletnog 18. kola trećeplasirani u Prvoj ligi Srbije.

Pazarci su dobili prvi set sa 25:18, ali je Smederevo uzvratilo i identičnim rezultatom stiglo do izjednačenja na 1:1.

Gosti su treći i četvrti set rešili u svoju korist sa 25:21, odnosno 25:23, pa su ostvarili šesti uzastopni trijumf u prvenstvu.

Sastav Aldina Zoranića na taj način se revanširao rivalu za istovetan poraz u jesenjem delu sezone, u meču odigranom u Dvorani Sportske akademije Douš.

Novi Pazar je treći u Prvoj ligi Srbije sa 12 pobeda i šest poraza, dok Smederevo sa skorom 8/9 zauzima sedmu poziciju na tabeli.

Pazarski odbojkaši u 19. kolu dočekuju ekipu Mladenovca, a Smederevo gostuje Borcu iz Starčeva.