Trijumf Pazara u Ivanjici

Klub malog fudbala Novi Pazar pobedio je u Ivanjici istoimenog domaćina sa 8:5, u utakmici drugog kola Prve futsal lige Srbije.

Pazar je poveo u četvrtom minutu golom Veroljuba Vukadinovića, a već u petom izjednačio je Nikola Rakić.

Milan Mutavdžić je u 10. minutu doneo novu prednost gostima, koju je tri minuta kasnije anulirao Nikola Vasiljević.

Novopazarci su do poluvremena postigli još tri gola, a precizni su bili Mutavdžić u 15, Ensar Redžović u 16. i ponovo Mutavdžić u 19. minutu.

Mutavdžić je svojim četvrtim pogotkom u 21. minutu povisio na 6:2, ali je golovima u 21. i 22. minutu odgovorio Vasiljević.

Luka Vuletić je u 26. i 31. minutu obezbedio Novom Pazaru vođstvo od 8:4, da bi konačan rezultat postavio Goran Maričić u 32. minutu.

Pazar je među četiri vodeće ekipe sa maksimalnih šest bodova, dok se Ivanjica bez osvojenog boda nalazi u naslabijem kvartetu.

Novi Pazar u trećem kolu dočekuje tim Zemun Samo pravo, a Ivanjica gostuje Loznici Gradu 2018.