Šampion se provukao u Pendiku

Futsal tim Novog Pazara odigrao je večeras 1:1 protiv Loznice Grada 2018, u meču 17. kola Prve lige Srbije.

Pred oko 150 gledalaca u Sportskoj dvorani Pendik, domaćin je poveo golom Eldina Redžovića u 30. minutu.

Bod Lozničanima, koji su prošle sezone osvojili “duplu krunu”, doneo je Stojan Milovac u 37. minutu.

Kolo pre kraja regularnog dela prvenstva, Loznica Grad 2018 je vodeća na tabeli sa 37 bodova, dok je sedmoplasirani Novi Pazar osvojio 26 bodova.

Novopazarci u 18. kolu, poslednjem pred plej-of, gostuju kragujevačkom Ekonomcu, a Loznica Grad 2018 dočekuje ekipu Paleža iz Obrenovca.

Novi Pazar će zaigrati u plej-ofu ako pobedi u Kragujevcu, uz uslov da Palež ne dobije utakmicu u Loznici.

Ako u narednom kolu dobiju i Novi Pazar i Palež, Pazarci mogu u doigravanje za prvaka države samo u slučaju trijumfa Ivanjice u Bečeju protiv Bečeja 2003.

The post Šampion se provukao u Pendiku appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.