Naslovna Sport Redžović i Sadović srušili Novosađane

Redžović i Sadović srušili Novosađane

redzovic-i-sadovic-srusili-novosadjane

Futsal tim Novog Pazara pobedio je u Novom Sadu istoimenog domaćina sa 5:0, u utakmici 16. kola Prve lige Srbije.

Svi golovi pali su u drugom poluvremenu, a seriju je otvorio Eldin Redžović u 23. minutu.

Dva minuta kasnije upisao se i Elvedin Sadović, da bi trostruki strelac Redžović u 28. i 34. minutu odveo Pazarce na plus četiri.

Konačnih 5:0 postavio je Sadović u 39. minutu.

Pazar je ovim trijumfom obezbedio opstanak u elitnom rangu, a trenutno je kao šestoplasirani tim lige sa 25 bodova u zoni plej-ofa.

Novi Sad je osmi sa 18 bodova i igraće u baražu za očuvanje prvoligaškog statusa.

Novi Pazar u pretposlednjem, 17. kolu dočekuje vodeću Loznicu Grad 2018, dok Novi Sad gostuje obrenovačkom Paležu.

The post Redžović i Sadović srušili Novosađane appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.