PORAZ! Promašen penal Pazara i minimum za pobedu FK Rad!

Beograd – Novi Pazar – Utakmica Rad – Novi Pazar završena je minimalnim rezultatom od 1:0 za domaći tim. Pogodak Igora Đurića u 75 minutu doveo je Rad do vođstva.

Novi pazar je imao bod u džepu ali je on prokockan kada je Žarko Udovičić promašio penal.

U prvom poluvremenu Novi Pazar je bio bolji, imalo se dosta šansi ali ne i sreće.

Rad je bio bolji u drugom poluvremenu, uspeli su da naprave više prodora sa desne strane. Branio je golman Novog Pazara silne šanse koje je imao domaći tim i savladan je u 75. minutu.

Konfuzija se uvukla poslednju liniju odbrane Novog Pazara nakon primljenog gola, kao da odabranici Kosanovića nisu očekivali ovako silan napad Rada u drugom poluvremenu.

Penal je dosuđen 83 minutu za Novi Pazar, izveo ga je Žarko Udovičić koji je šutirao tik iznad prečke i tako je Novi Pazar ostao bez postignutog gola iz jedanesterca. Imaće za čime da žali Udovičić ali i ceo Novi Pazar.

Utakmicu su obeležila skandiranja ratnom zločincu i haškom optuženiku Ratku Mladiću u prvom delu igre.