Plavi omladinci ostali u eliti

Fudbalski tim Novog Pazara do 19 godina izborio je opstanak u Omladinskoj ligi Srbije, pošto je u meču 29. kola pobedio gostujući TSC sa 2:1.

Ekipa iz Bačke Topole povela je preko Mihajla Milosavića u drugom minutu, što je bio jedni pogodak u prvom poluvremenu.

Domaćin je izjednačio golom Šerifa Mulića u 49. minutu, a do potpunog preokreta izabranici Staniše Sretenovića stigli su pola sata kasnije.

Posle prekršaja nad Konstantinom Ristovićem, sudija Stanko Ostraćanin dosudio je jedanaesterac, koji je u 79. minutu realizovao Ibrahim Fijuljanin.

Utakmicu na terenu u Šutenovcu pratilo je oko 500 gledalaca.

Kolo pre kraja, Pazar je deseti na tabeli sa 40 bodova, dok je TSC na 14. mestu sa 30 bodova i seli se u niži rang.

Novi Pazar u poslednjem, 30. kolu gostuje beogradskom Radu, a TSC dočekuje ekipu IMT-a iz Beograda.

The post Plavi omladinci ostali u eliti appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.