Pazarke u zlatnoj sredini

Dva kola pre kraja takmičenja u B grupi Prve lige Zapad, rukometašice Pazara 2003 zauzimaju mesto u sredini tabele.

Izabranice Redžepa Mahmutovića su u utakmici 16. kola u dvorani Pendik pobedile ekipu Košutnjaka iz Čačka sa 26:23, iako je na poluvremenu bilo 12:11 za gošće.

Mučile su se Pazarke sve do 39. minuta, a onda su krenule da brišu minus od tri gola u odnosu na rivalke, pa su predvođene najboljom igračicom na terenu Lidijom Vučićević uspele ostvare petu pobedu u sezoni i drugu nad Košutnjakom u tekućem prvenstvu.

Vučićević je upisala 14 golova za domaćina, a Kadira Selmanović se četiri puta upisala u strelce.

U poraženom timu, Mladena Jovanović postigla je devet golova, dok su po pet dodale Bojana Vučićević i Nina Radojević.

Novopazarke, koje su slobodne u narednom kolu, zauzimaju sedmo mesto sa 10 bodova, koliko ima i šestoplasirani Metalac.