Naslovna Sport Pazarci u zoni plej-ofa: Zatrpana mreža Nove Pazove

Pazarci u zoni plej-ofa: Zatrpana mreža Nove Pazove

pazarci-u-zoni-plej-ofa:-zatrpana-mreza-nove-pazove

Futsal tim Novog Pazara pobedio je gostujuću ekipu Futsal Nove Pazove sa 9:2, u utakmici 15. kola Prve lige Srbije.

Domaćin je stekao tri gola prednosti golovima Sanela Stupljanina u trećem, Eldina Redžovića u šestom i Elvedina Sadovića u devetom minutu.

Miloš Šobot je u 10. minutu smanjio rezultat, ali su Pazarci na odmor otišli sa prednošću od 5:1 zahvaljujući pogocima Redžovića u 10. i 19. minutu.

Milan Mutavdžić u 22, dvostruki strelac Stupljanin u 38. i Redžović svojim četvrtim golom u 39. minutu doneli su Pazaru vođstvo od 8:1.

Slobodan Lazić smanjio je na 8:2 takođe u 39. minutu, da bi Murat Mahmutović u poslednjem, 40. minutu postavio konačnih 9:2.

Meč u Sportskoj dvorani Pendik pratilo je nešto više od 100 gledalaca.

U jesenjem delu sezone, Novi Pazar je slavio u Novoj Pazovi sa 5:1.

Novi Pazar je ponovo u zoni plej-ofa, na šestom mestu sa 22 boda, dok je Futsal Nova Pazova poslednja, desetoplasirana sa svega tri boda.

Pazarci u 16. kolu gostuju Novom Sadu, a Futsal Nova Pazova dočekuje ekipu Paleža iz Obrenovca.

M. Minić

The post Pazarci u zoni plej-ofa: Zatrpana mreža Nove Pazove appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.