Naslovna Featured Istaknuto ORGANIZOVAN VELIKI DOČEK ZA FUDBALERE NOVOG PAZARA! Ljubitelji fudbala oko 22 časa...

ORGANIZOVAN VELIKI DOČEK ZA FUDBALERE NOVOG PAZARA! Ljubitelji fudbala oko 22 časa dočekuju plave ispred Kulturnog centra

organizovan-veliki-docek-za-fudbalere-novog-pazara!-ljubitelji-fudbala-oko-22-casa-docekuju-plave-ispred-kulturnog-centra

Navijači i ljubitelji fudbala organizuju veliki doček za fudbalere Novog Pazara, koji se iz Kragujevca vraćaju oko 22 sata sa velika tri boda. Upravo ta tri boda u gostima pozicionirali su FK Novi Pazar na lidersku poziciju Super lige Srbije. Podsećamo, izabranici Vladimira Gaćinovića savladali su u Kragujevcu domaći Radnički 1923 sa 3:1, u 10. kolu Super lige Srbije, što im je bio sedmi trijumf u nizu čime su preuzeli prvu poziciju na tabeli. Novi Pazar je došao do vodstva u 16. minutu kada je Sead Islamović realizovao jedanaesterac koji je skrivio Filip Ivanović zbog čega je dobio direktan crveni karton. Domaćin je izjednačio u poslednjem minutu prvog poluvremena kada je, takođe iz penala, pogodio Nemanja Tomić. Do prvog trijumfa na stadionu Čika Dača Novi Pazar je stigao pogocima Slobodana Stanojlovića u 57. i Nikole Bogdanoviskog šest minuta kasnije. Novi Pazar je ovom pobedom preuzeo prvo mesto na tabeli sa 21 bodom, jednim više od šampiona Srbije Crvene zvezde, koja ima i dva meča manje. indeksonline.rs