ORGANIZOVAN VELIKI DOČEK ZA FUDBALERE NOVOG PAZARA! Ljubitelji fudbala oko 22 časa dočekuju plave ispred Kulturnog centra

Navijači i ljubitelji fudbala organizuju veliki doček za fudbalere Novog Pazara, koji se iz Kragujevca vraćaju oko 22 sata sa velika tri boda. Upravo ta tri boda u gostima pozicionirali su FK Novi Pazar na lidersku poziciju Super lige Srbije. Podsećamo, izabranici Vladimira Gaćinovića savladali su u Kragujevcu domaći Radnički 1923 sa 3:1, u 10. kolu Super lige Srbije, što im je bio sedmi trijumf u nizu čime su preuzeli prvu poziciju na tabeli. Novi Pazar je došao do vodstva u 16. minutu kada je Sead Islamović realizovao jedanaesterac koji je skrivio Filip Ivanović zbog čega je dobio direktan crveni karton. Domaćin je izjednačio u poslednjem minutu prvog poluvremena kada je, takođe iz penala, pogodio Nemanja Tomić. Do prvog trijumfa na stadionu Čika Dača Novi Pazar je stigao pogocima Slobodana Stanojlovića u 57. i Nikole Bogdanoviskog šest minuta kasnije. Novi Pazar je ovom pobedom preuzeo prvo mesto na tabeli sa 21 bodom, jednim više od šampiona Srbije Crvene zvezde, koja ima i dva meča manje. indeksonline.rs