Naslovna Featured Istaknuto Novopazarski bokseri osvojili dva zlata i bronzu na Prvenstvu jugoistočne Srbije

novopazarski-bokseri-osvojili-dva-zlata-i-bronzu-na-prvenstvu-jugoistocne-srbije

Bokseri Sportskog udruženja borilačkih sportova Pazar osvojili su dve zlatne i bronzanu medalju u kadetskom uzrastu na Prvenstvu jugoistočne Srbije u Nišu. Zlatna medalja pripala je Tariku Rašljaninu u kategoriji do 48 kilograma, koji je u prvom meču stigao do trijumfa nokautom u prvoj rundi, a finale je dobio jednoglasnom odlukom sudija. Emin Dervišević je u kategoriji do 57 kilograma uzeo zlato bez borbe predajom od strane protivnika, dok je bronzani Džemal Brahić u kategoriji preko 75 kilograma poražen na poene u polufinalu. M. Minić