Novi Pazar – Vojvodina 1:1

Fudbaleri Novog Pazara i Vojvodine odigrali su danas 1:1, u utakmici 21. kola Super lige Srbije, poslednjeg u jesenjem delu sezone.

Gosti iz Novog Sada poveli su golom Nebojše Bastajića u 58. minutu, a osam minuta kasnije izjednačio je Luka Ratković.

Vojvodina je završila utakmicu sa dvojicom igrača manje jer su crvene kartone dobili Momčilo Mrkaić u šestom i Mihajlo Nešković u 72. minutu.

Mrkaić je isključen posle nesportskog starta nad Vahidom Zimonjićem, dok je Nešković dobio drugi žuti karton zbog simuliranja prekršaja u kaznenom prostoru domaćina.

Meč na Gradskom stadionu pratilo je oko 1.000 gledalaca.

Posle nekompletnog kola, Vojvodina je četvrta na tabeli sa 30 bodova, dok je Novi Pazar na 14. poziciji sa 17 bodova.

Super liga Srbije biće nastavljena 12. februara utakmicama 22. kola, u kojem će Novi Pazar gostovati Metalcu, a Vojvodina će biti domaćin Napretku.