Novi Pazar u polufinalu Futsal kupa Srbije

795

Klub malog fudbala Novi Pazar plasirao se danas u polufinale Futsal kupa Srbije, pošto je u četvrtfinalnoj utakmici u Vranju savladao istoimenog domaćina sa 4:2.

Golove za Novopazarce, koji su dva puta bili u rezultatskom deficitu, postigli su Elvir Bihorac u šestom, Milan Mutavdžić u 19, Eldin Redžović u 26. i Ilhan Karišik u 30. minutu.

Strelci za domaći tim bili su Dejan Krstić u petom i Nemanja Stojiljković u 16. minutu.

Dan ranije, isti rivali u Vranju su odigrali meč u okviru 16. kola Prve futsal lige, u kojem je domaći sastav slavio rezultatom 5:4.

Preostala tri četvrtfinalna susreta, u kojima će snage odmeriti Euromotus – Fleš Bečej, Deus – Kopernikus i Jastrebac – Ekonomac, na programu su u sredu.

Trofej u ovom takmičenju prošle sezone pripao je Bečeju, koji je u finalu savladao ekipu kragujevačkog Ekonomca sa 3:1.