Naslovna Sandžak Novi Pazar Novi Pazar savladao Novi Sad sa 3:2

Novi Pazar savladao Novi Sad sa 3:2

novi-pazar-savladao-novi-sad-sa-3:2

Futsal tim Novog Pazara pobedio je gostujuću ekipu Novog Sada sa 3:2, u jednom od derbija sedmog kola Prve lige Srbije.

Novosađani su poveli u šestom minutu golom Pavla Savkovića, a isti igrač je u 17. minutu udvostručio prednost novajlije u elitnom rangu.

Na krilima oko 300 gledalaca u Sportskoj dvorani Pendik, Pazarci su do trijumfa stigli blickrigom u finišu meča, koji je najavio Ensar Redžović u 38. minutu.

Stefan Spasić je u istom minutu iz kaznenog udarca sa 10 metara izjednačio rezultat, da bi Veroljub Vukadinović u 39. omogućio Ensaru Redžoviću da svojim drugim golom domaćinu donese tri boda.

Posle nekompletnog kola, Novi Pazar je treći na tabeli sa 12 bodova, koliko ima i Novi Sad na četvrtoj poziciji.

Novi Pazar će narednu utakmicu odigrati za dve sedmice, kada u okviru devetog kola dočekuje tim Ekonomca, dok Novi Sad u osmom kolu čeka ekipu Paleža.