Novi Pazar remijem protiv Mladosti dodatno smanjio šansu za opstanak u Super ligi

NOVI PAZAR – Fudbaleri Novog Pazara i lučanske Mladosti odigrali su danas 0:0, u utakmici 27. kola Super lige Srbije. Pred praznim tribinama pazarske Džaizkoin arene, domaćin je imao nekoliko šansi, a prvu u petom minutu kada je pokušaj Mustafe Mujezinovića odbranio Ivan Kostić. Milan Joksimović u 26. minutu pogodio je prečku gostujućeg gola, dok je Nikola Vlajković iz slobodnog udarca sa 17 metara u 36. minutu bio minimalno neprecizan. Posle nekompletnog kola, Mladost je 11. na tabeli sa 31 bodom, a Novi Pazar zauzima poslednje, 16. mesto sa 19 bodova. Novi Pazar u 28. kolu gostuje subotičkom Spartaku, dok Mladost dočekuje tim Metalca iz Gornjeg Milanovca. M. Minić