Novi Pazar preokretom do pobede na premijeri

Odbojkaši Novog Pazara pobedili su večeras gostujući tim Borca iz Paraćina sa 3:2 u setovima (18:25, 19:25, 27:25, 25:23, 15:8), u meču prvog kola Prve lige Srbije.

Pred oko 150 gledalaca, utakmica u Dvorani Sportske akademije Douš trajala je sat i 48 minuta.

Pazar je najveći deo prvog i drugog seta odigrao sa tehničarem Nikolom Micićem i korektorom Samedom Halilovićem, primačima Aldinom Zoranićem i Elvirom Zukovićem, srednjim blokerima Kemalom Šećeragićem i Markom Božovićem i liberom Ensarom Zečićem.

Rezultatski preokret usledio je posle promene osnovne dijagonale, kada su u igru ušli tehničar Kadir Prušević i korektor Emin Peruničić, koji su domaćoj ekipi doneli raznovrsniju igru u napadu.

Novi Pazar u drugom kolu dočekuje Smederevo, dok Borac u Paraćinu igra protiv leskovačke Dubočice.