Novi Pazar “pregazio” Radnički

NOVI PAZAR – Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas na svom terenu ekipu Radničkog sa 3:1, u utakmici 22. kola Super lige Srbije.

Tim iz Niša stigao je do prednosti golom Nikole Stevanovića u četvrtom minutu, kojem je prethodio korner Petra Đuričkovića.

Pazar je izjednačio u 27. minutu pogotkom Almira Aganspahića, posle centaršuta Branislava Tomića.

Radnički je u 65. minutu ostao sa desetoricom jer je Nikola Stanković kao poslednji igrač gostujuće odbrane nepropisno zaustavio Tomića.

Slobodan udarac sa oko 18 metara precizno je izveo Miloš Mijić, pa je domaćin poveo sa 2:1.

Konačan rezultat u 78. minutu postavio je Tomić, kojem je asistirao Mijić.

Radnički je deveti na tabeli sa 31 bodom, dok je Novi Pazar na 14. poziciji i ima 24 boda.

Novi Pazar će u 23. kolu gostovati ivanjičkom Javoru, a Radnički će igrati protiv Mačve u Šapcu.