Novi Pazar “pregazio” Mladost iz Lučana! Hadžibulić igrač odluke

NOVI PAZAR – Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas na domaćem terenu ekipu Mladosti iz Lučana sa 4:1, u utakmici 36. kola Super lige Srbije.

Gosti su poveli u 22. minutu golom Saše Jovanovića, kojem je asistirao Vladimir Radivojević.

Pazar je izjednačio u 33. minutu, kada je posle akcije Luke Mićića i Abdulaja Sisea sa ivice šesnaesterca pogodio Semir Hadžibulić.

Šest minuta kasnije, Hadžibulić je omogućio Siseu da se upiše u strelce, a onda je Hadžibulić u 45. minutu iznudio prekršaj Petra Jovanovića za jedanaesterac.

Penal je precizno izveo Almir Aganspahić, a isti igrač je u 66. minutu realizovao još jedan jedanaesterac, koji je nad Siseom skrivio Radivojević.

Posle nekompletnog kola, Mladost je šesta na tabeli sa 51 bodom, dok je Pazar na 14. mestu i ima 45 bodova.

Novi Pazar u pretposlednjem, 37. kolu gostuje Metalcu iz Gornjeg Milanovca, a Mladost igra protiv Napretka u Kruševcu.