Novi Pazar dobio dramu protiv crno-belih

Odbojkaški klub Novi Pazar savladao je u Beogradu ekipu Partizana 2 sa 3:2 u setovima, u meču 14. kola Prve lige Srbije.

“Velika pobeda, koja nam mnogo znači. Sjajan meč protiv svog bivšeg tima odigrao je naš tehničar Andrej Huzejrović. Istakao se i korektor Samed Prušević, koji je fantastično servirao”, rekao je jedan od trenera pazarskih odbojkaša Eldan Novalić.

On je pohvalio i nastupe dvojice primača servisa Novog Pazara, Elvira Zukovića i mladog Habiba Pruševića.

Gosti su bolje otvorili meč u Sportskom centru Master u Zemunu i osvojili su prvi set sa 25:18.

Crno-beli su se konsolidovali u drugom periodu, koji su dobili sa 25:21.

Domaćin je u boljem ritmu odigrao i treći set, pa je posle 25:19 stigao nadomak pobede.

Pazar je uzvratio u četvrtom setu i posle 25:21 odveo je utakmicu u taj-brejk.

U odlučujućem, petom setu Pazarci su bili za nijansu bolji i slavili su sa 15:13.

Novopazarci su i u prvom ovosezonskom duelu bili bolji od Partizana 2, s tim što su u Dvorani Sportske akademije Douš ostvarili trijumf od 3:1 u setovima.

Posle nekompletnog kola, Novi Pazar je i dalje šesti na tabeli sa osam pobeda i šest poraza, dok je Partizan 2 na 10. mestu sa skorom 4/10.

Novi Pazar u 15. kolu dočekuje Vojvodinu 2, a Partizan 2 gostuje Borcu iz Starčeva.

The post Novi Pazar dobio dramu protiv crno-belih appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.