Novi Pazar – Bečej 3:3

Futsal timovi Novog Pazara i Bečeja odigrali su večeras 3:3, u zaostaloj utakmici sedmog kola Prve lige Srbije.

Pred oko 150 gledalaca u Sportskoj dvorani Pendik, domaćin je poveo golom Elvedina Sadovića u trećem minutu, a Srđan Golub je u 16. minutu izjednačio rezultat.

Pazarci su drugi put stigli do prednosti posle samo 13 sekundi igre u drugom poluvremenu preko Luke Vuletića, da bi Marko Živkucin u 27. minutu doneo novi egal.

Živkucin je pogodio i u 32. minutu za potpuni preokret i prednost Bečejaca, ali je bod Novom Pazaru obezbedio Milan Mutavdžić u 34. minutu.

Bečej je drugi na tabeli sa 16 bodova, dok Pazar na petom mestu ima dva boda manje.

Novi Pazar u devetom kolu gostuje beogradskom Konjarniku, a Bečej ekipi Loznice Grada 2018.