Nemoćni! Struja i Kruška pred otkazom!

Fudbaleri Bečeja 1918 deklasirali su juče u Novom Pazaru istoimenog domaćina sa 4:0, u utakmici 14. kola Prve lige Srbije.

Gosti su poveli golom Mladena Kovačevića u 29. minutu, zatim je isti igrač realizovao jedanaesterac u 40, a u strelce su se upisali još Nemanja Kragović u 66. i Aleksandar Erak u 87. minutu.

Nakon ove utakmice Novi Pazar se nalazi na predposlednjem mestu sa 5 osvojenih bodova. Novi Pazar pamti da je bilo i boljih i gorih fudbalera ali ne pamti da neko toliko dugo ne odstupa od svoje taktike kao dvojac novpazarskih trenera Vladica Petrovi i Kruška Jovanovi, niko ne pominje njih već decu!

Za dve utakmice primili su 10 golova a dali 0.

Imaju li treneri krivice za ove rezultate ili su oni zaštićena vrsta. Da li je meč sa Bečejem prelio čašu i hoće li Novi Pazar prestati sa brukanjem.