Naslovna Featured Istaknuto KOŠARKA: Novi Pazar izborio plasman u ABA 2 ligu

KOŠARKA: Novi Pazar izborio plasman u ABA 2 ligu

U spektakularnom ambijentu Novi Pazar je večeras savladao direktnog konkureta za plasman u ABA 2 takmičenje ekipu Dinamika rezultatom 83:71 ( 17:22, 21:20, 18:10, 29:19).

Gosti su dominirali u prvoj četvrtini ali je motivisana ekipa Olivera Popvića, bodrena neverovanom podrškom sa tribina, uspela da preuzme kontrolu meča u drugoj četvrtini. Na poluvreme se otišlo rezultatom 38:42.

U drugom poluvremenu gledaoci u prepunoj dvorani gledali su drastično bolju igru svog tima koji je dominirao do kraja susreta.

Novi Pazar je na kraju takmičenja drugi na tabeli sa osvojenih 46, isto koliko i trećeplasirani Dinamik, ali je uz bolju koš razliku domaćin izborio plasman u ABA 2 ostvarivši cilj uprave kluba.