Naslovna Sport Fudbal Kosanović: Uprkos pobedi, moramo još puno da radimo!

Kosanović: Uprkos pobedi, moramo još puno da radimo!

Trener Plavih Milorad Kosanović rekao je večeras da je pobeda Jagodinom u sedmom kolu Super lige Srbije posledica iskorišćenih šansi u prvom poluvremenu. “Uspeli smo dve prilike da pretvorimo u golove i to je donelo trijumf. Ipak, moramo još puno da radimo, bez obzira na ovako visok rezultat”, rekao je Kosanović novinarima posle utakmice.

On je ocenio da njegova ekipa još uvek “nema balans”. “Zato sam se odlučio za lakse i obučenije igrače. Mislim da je takva igra budućnost novopazarskog tima”, dodao je Kosanović. Šef stručnog štaba Jagodine Simo Krunić izjavio je da preuzima krivicu zbog neuspeha. “Čestitam mojim igračima koji se se borili, ali Pazar je bio bolji i ubedljivo nas je porazio.

Mogao sam puno bolje da postavim utakmicu, posebno u prvom poluvremenu”, kazao je Krunić. Plavi su, pred oko 7.000 gledalaca na Gradskom stadionu, savladali Jagodinu sa 3:0, golovima Admira Kecapa u 24, Vladimira Radivojevića u 33. i Marka Jevtovića u 84. minutu.