KMF Novi Pazar savladao FON u finalnoj seriji plej-ofa Prve lige

NOVI PAZAR – Klub malog fudbala Novi Pazar pobedio je večeras u dvorani Pendik ekipu FON-a sa 5:4, pa tim iz Beograda u finalnoj seriji plej-ofa Prve futsal lige Srbije, koja se igra na tri dobijene utakmice, trenutno vodi sa 2:1.

Gosti su bolje otvorili četvrti finalni duel jer su u devetom minutu poveli pogotkom Pavla Pešića, ali je Pazar do poluvremena preokrenuo golovima Andreje Stojčevskog u 10. i Denisa Ramića u 18. minutu.

Pešić je drugi put bio precizan u 22. minutu za 2:2, da bi dva minuta kasnije novu prednost domaćinu doneo Veroljub Vukadinović.

FON je ponovo uspeo da izjednači, a gol je u 26. minutu postigao Uroš Krasnić, nakon čega su Milan Mutavdžić u 30. i dvostruki strelac Ramić u 32. minutu doneli Novom Pazaru vođstvo od 5:3.

Beograđani su u 34. minutu smanjili na 5:4, što je bio i konačan rezultat, iako je FON samo minut kasnije imao priliku iz kaznenog udarca sa 10 metara, ali je golman Admir Mujović odbranio šut Vladimira Lazića.

Četvrta utakmica finalne serije plej-ofa za prvaka države na programu je u sredu u dvorani Pendik.