Jošanici prvi bod, Ras startovao remijem

Fudbaleri Jošanice osvojili su prvi bod u Srpskoj ligi Zapad, pošto su u drugom kolu odigrali 1:1 protiv Omladinca u Zablaću.

Odluka je pala u prvoj polovini prvog poluvremena. Sastav Izeta Ljajića poveo je golom Nedima Demirovića u desetom minutu, da bi konačan rezultat postavio je Aleksandar Petrović u 21. minutu.

FAP iz Priboja je u drugom kolu Srpske lige Zapad izborio samo 0:0 u duelu sa domaćim Lipolistom.

Drugoplasirani FAP ima četiri, a Jošanica na 12. mestu jedan osvojen bod.

Jošanica u trećem kolu dočekuje Polet iz Ljubića, koji takođe ima bod i deseti je na tabeli. FAP u Priboju igra sa vodećom Slogom iz Požege, jedinim timom sa maksimalnih šest bodova.

Počelo je i takmičenje u Zoni Morava, a Ras je u prvom kolu remizirao na gostovanju Trepči iz Kosovske Mitrovice.

Trepča je povela golom Nemanje Vučića iz jedanaesterca u 41. minutu. Bod Pazarcima doneo je Amin Bihorac u 75. minutu.

Tutin je na startu prvenstva kao domaćin slavio protiv Mokre Gore iz Zubinog Potoka sa 3:2, dok je raščanski Bane 1931 poražen od domaćeg Jedinstva iz Konjevića rezultatom 0:4.

Ras u drugom kolu čeka ekipu Poleta iz Trbušana, Tutin će biti domaćin Trepči, a Bane 1931 kragujevačkoj Šumadiji 1903.

The post Jošanici prvi bod, Ras startovao remijem appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.