Naslovna Sandžak Novi Pazar Jagodina odnela bod iz Novog Pazara

Jagodina odnela bod iz Novog Pazara

Novi Paazar – U senci utakmice u Subotici, između Spartaka i Crvene zvezde, odigrane su još četiri utakmice 22. kola Superlige. Pobede izborili Rad i Voždovac, Jagodina odnela bod iz Novog Pazara, Sloboda neporažena na ”Čika Dači”.

Mnogo uzbuđenja viđeno je u Novom Pazaru, gde je gostovala sve bolja Jagodina, koja se polako vraća u formu iz jesenjeg dela prvenstva.

Ovaj meč je završen bez pobednika, rezultatom 2-2, uz par rezultatskih preokreta. Poveli su Pazarci već u 10. minutu golom Arsenijevića, ali je dvadesetak minuta kasnije Jagodina stigla do potpunog preokreta golovima Cvetkovića i Martinovića.

Vođstvom Jagodine završeno je prvo poluvreme, a u nastavku je Dejan Rusmir u 67. minutu doneo novu radost domaćim navijačima.