Inđija – Novi Pazar 1:0

Fudbaleri Inđije pobedili su danas na domaćem terenu ekipu Novog Pazara sa 1:0, u utakmici 27. kola Super lige Srbije.

Gol za Inđiju postigao je Nebojša Bastajić u 88. minutu iz jedanaesterca, koji je dosuđen posle duela kasnijeg strelca jedinog pogotka i kapitena Novog Pazara Jasmina Trtovca u kaznenom prostoru gostujućeg tima.

Novopazarci su od 44. minuta imali igrača manje jer je zbog drugog žutog kartona isključen Abdulaj Sise.

Sporna situacija viđena je u 65. minutu, kada je sudija Aleksandar Živković zbog navodnog ofsajda poništio gol koji je posle centaršuta Branislava Tomića glavom postigao “rezervista” Pazara Dušan Stojiljković.

Pazar je ostao na 30 bodova i trenutno je 14. na tabeli, dok je Inđija sa 26 bodova i dalje na 17. mestu.

Novi Pazar će u narednom kolu dočekati ekipu Proletera, a Inđija će gostovati Vojvodini.