Naslovna Featured Istaknuto Futsaleri Novog Pazara se nakon poraza u Loznici plasirali u četvrtfinale plej-ofa

futsaleri-novog-pazara-se-nakon-poraza-u-loznici-plasirali-u-cetvrtfinale-plej-ofa

Futsal tim Novog Pazara izgubio je u Loznici od Loznice Grada 2018, bilo je 4:0 za domaćina, u utakmici 17. kola Prve lige Srbije. Trijumf lidera prvenstva nagovestio je Marko Perić već u prvom minutu, a do poluvremena precizan je bio i Denis Ramić u sedmom minutu. Lozničani su u nastavku postigli još dva pogotka preko Mladena Kocića u 27. i Aleksandra Milovanovića u 31. minutu. Loznica Grad je prva na tabeli sa 38 bodova, dok je Novi Pazar šesti sa 26 bodova i sa te pozicije igraće u četvrtfinalu plej-ofa. Pazarci u 18. kolu, poslednjem u regularnom delu sezone, dočekuju tim Konjarnika, a Loznica Grad 2018 gostuje Bečeju 2003. M. Minić