Naslovna Sport Futsal: Goleada u Loznici pripala domaćinu

Futsal: Goleada u Loznici pripala domaćinu

futsal:-goleada-u-loznici-pripala-domacinu

Loznica Grad 2018 savladala je večeras tim Novog Pazara sa 7:4, u zaostalom meču osmog kola Prve futsal lige Srbije.

U Hali Lagator, aktuelni šampion države poveo je golom Eduarda Taborde u osmom minutu.

Na poluvremenu je, ipak, bio egal jer je u 15. minutu pogodio Eldin Redžović.

Pazar je u 22. minutu najavio preokret zahvaljujući Elvedinu Sadoviću, a tri minuta kasnije poravnao je Đorđe Rosić.

Sadović je u 30. minutu doneo novu prednost gostima, ali su Lozničani sa četiri gola u nizu rešili pitanje pobednika.

Danijel Marinjo bio je precizan u 31. i 33, a Mladen Kocić u 34. i 38. minutu za vođstvo domaćina od 6:3.

Usledio je autogol Taborde u 39. minutu, pa treći gol Kocića u poslednjem, 40. minutu za konačnih 7:4.

Loznica Grad 2018 je jesenji šampion sa 26 bodova, dok je Novi Pazar sedmi sa 16 bodova.

Pauza u prvenstvu traje do 4. februara, kad Novi Pazar gostuje obrenovačkom Paležu, kojeg je u prvom ovosezonskom duelu dobio sa 6:5.

S druge strane, u 12. kolu u Novoj Pazovi igraju Futsal Nova Pazova i Loznica Grad 2018.

The post Futsal: Goleada u Loznici pripala domaćinu appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.