FON ubedljiv u derbiju

Fudbaleri FON-a pobedili su večeras u Beogradu ekipu Novog Pazara sa 7:3, u derbi utakmici 12. kola Prve futsal lige Srbije.

FON je stekao dva gola prednosti u trećem minutu, kada je precizan bio Marko Radovanović, a potom je Milan Mutavdžić postigao autogol, da bi Radovanović u sedmom minutu povisio na 3:0.

Pazar je preko Lazara Milosavljevića u devetom i Ninoslava Aleksića u 23. minutu smanjio na 3:2, ali je domaćin pogocima Lazara Petraševića u 23, Aleksandra Pavlovića u 25, Pavla Pešića u 28. i Vladimira Lazića u 30. minutu stigao do ubedljivih 7:2.

Konačan rezultat postavio je Elvedin Sadović u 36. minutu.

FON ima 31 bod i zadržao je vodeći poziciju na tabeli, dok je Pazar drugi sa 26 bodova.

Novi Pazar će u 13. kolu gostovati beogradskom Konjarniku, a FON će u Nišu igrati protiv Vintersporta.