FEŠTA U PENDIKU! Novopazarci napunili gol Crvene zvezde

NOVI PAZAR – Klub malog fudbala Novi Pazar pobedio je večeras u dvorani Pendik ekipu Crvene zvezde 12:2, u utakmici 14. kola Prve futsal lige Srbije.

Četiri pogotka za domaćina postigao je Ninoslav Aleksić, koji je bio precizan u trećem, 22, 23. i 36. minutu, dok su se po dva puta u strelce upisali Denis Ramić (12. i 14. minut), Lazar Milosavljević (13. i 39. minut) i Mersid Radetinac (27. i 35. minut).

Po gol za Novi Pazar dali su Dejan Jovanović u 18. i Andreja Stojčevski u 34. minutu.

Mrežu Novopazaraca pogodili su Denis Inajetović iz nebranjenog kaznenog udarca sa šest metara u 18. i Nikola Ivanišević u poslednjem, 40. minutu.

Pazar je zadržao drugo mesto na tabeli sa 32 boda, a Crvena zvezda je sedma sa 16 bodova.

Novi Pazar će u 15. kolu gostovati Kalči iz Niša, dok će Konjarnik u duelu beogradskih timova dočekati Crvenu zvezdu.