Naslovna Featured Istaknuto FENOMENALAN MEČ U BANOVCIMA! Novi Pazar u poslednjoj četvrtini savladao Dunav

FENOMENALAN MEČ U BANOVCIMA! Novi Pazar u poslednjoj četvrtini savladao Dunav

fenomenalan-mec-u-banovcima!-novi-pazar-u-poslednjoj-cetvrtini-savladao-dunav

NOVI PAZAR – Večeras je u Starim Banovcima ekipa OKK Novi Pazar savladala ekipu KK Dunav rezultatom 72:73 u 23. kolu Košarkaške lige Srbije. Utakmica je odlučena u poslednjem minutu igre. Košarkaši Novog Pazara su gubili sa 22 poena razlike i nakon toga su kreirali preokret. Igrač preokreta u poslednjim minutama je Fahrudin Manjgafić, koji je sa 4 slobodna bacanja postavio konačan rezultat meča. Manjgafić je i najefikasniji igrač utakmice sa 29 poena. Pored njega, u ekipi Novog Pazara istakli su se i Nemanja Nikolić sa 10, Altin Islamović sa 9 i novopridošli Sarenac sa 7 poena. Košarkaši Dunava su imali poslednji napad i nisu ga iskoristili. OKK Novi Pazar je poslednju četvrtinu završio sa 16 poena razlike i nadoknadio minus petnest sa poluvremena. indeksonline.rs