Ensar Redžović za “četiri od četiri”

Klub malog fudbala Novi Pazar pobedio je večeras gostujuću ekipu Vintersporta sa 3:2, u utakmici petog kola Prve futsal lige Srbije.

Nišlije su povele pogotkom Uroša Dušanića u 11. minutu, da bi preokret usledio posle preciznih šuteva Eldina Ćorovića iz kaznenih udaraca sa šest i 10 metara u 17, odnosno 18. minutu.

Vladimir Ristić izjednačio je u 20. minutu na 2:2, što je bio i rezultat na kraju prvog poluvremena.

Četvrtu pobedu Pazarcima u isto toliko mečeva ove sezone doneo je mladi reprezentativac Srbije Ensar Redžović, koji je na efektan način krunisao lepu akciju Eldina Redžovića i Elvedina Sadovića.

Utakmicu u Sportskoj hali Pendik pratilo je oko 200 gledalaca.

Loznica Grad 2018, Vranje i Novi Pazar su na vrhu tabele sa po 12 bodova, s tim što Vranjanci i Pazarci imaju po meč manje, a dok je Vinterpsort na osmoj poziciji sa tri boda.

Novi Pazar u šestom kolu gostuje Vranju, dok Vinterpsort dočekuje Loznicu Grad 2018.