EMOTIVNA PORUKA NA STARTU! Novi Pazar pobedio poljski Mielec

Fudbaleri Novog Pazara savladali su danas sa 1:0 ekipu FSK Stal Mielec iz Poljske, u prijateljskoj utakmici u turskom Beleku.

Pazarci su bili znatno bolji i borbeniji, a najbolju šansu u prvom poluvremenu propustio je Pešukić u 31. Minutu igre, kada je ostao sam sa golmanom i nije uspeo da postigne pogodak.

Na startu drugog poluvremena, Bojica Nikčević sa bele tačke postavlja i konačan rezultat od 1:0, nakon prekršaja koji je načinjen nad Gavrićem.

Emotivan trenutak dogodio se na samom startu utakmice, kada su plavi, u znak podrške svom saigraču Semiru Aliću, istrčali na teren u majicama sa natpisom “Svi smo mi Semir Alić”.

Podsećamo, fudbaler Novog Pazara Semir Alić doživeo je težu povredu na utakmici protiv FK Kapaz, a u pitanju je povreda prednjih ukrštenih ligamenata kolena što će ga odvojiti od terena na određeni period.

Narednu prijateljsku utakmicu plavi će igrati u petak protiv austrijskog Rida.