Naslovna Featured Istaknuto Džamalutdinov sa dva pogodka doneo pobedu Novom Pazaru u Sarajevu

Džamalutdinov sa dva pogodka doneo pobedu Novom Pazaru u Sarajevu

dzamalutdinov-sa-dva-pogodka-doneo-pobedu-novom-pazaru-u-sarajevu

NOVI PAZAR – Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas u prijateljskoj utakmici u Sarajevu istoimenog domaćina rezultatom 3:2.

Na Stadionu Asim Ferhatović Hase, Sarajevo je povelo golom Mersudina Ahmetovića u 10. minutu, a na poluvremenu je bilo 1:1 jer je u 29. minutu izjednačio Tamirlan Džamalutdinov.

Luka Ratković u 55. i još jednom Džamalutdinov u 65. minutu doneli su Pazarcima dva gola prednosti, da bi Dal Varešanović u 89. minutu iz jedanaesterca postavio konačnih 2:3.

Super liga Srbije biće nastavljena 10. septembra, a Novi Pazar dva dana kasnije, u okviru osmog kola, gostuje Kolubari iz Lazarevca.