Naslovna Featured Istaknuto DERBI PRIPAO TUTINU! Veliki korak ka Srpskoj ligi Zapad

DERBI PRIPAO TUTINU! Veliki korak ka Srpskoj ligi Zapad

derbi-pripao-tutinu!-veliki-korak-ka-srpskoj-ligi-zapad

Fudbaleri Tutina pobedili su danas gostujuću ekipu Jošanice sa 2:1, u derbi utakmici 22. kola Šumadijsko-raške zone. Tutinci su stekli dva gola prednosti zahvaljujući Admiru Kecapu, koji je u 22. i 69. minutu kaznio velike greške golmana Jošanice Tarika Čuljkovića. Konačan rezultat postavljen je u 89. minutu, kada je novopazarski zonaš smanjio preko Dženana Plojovića. Meč na stadionu u Tutinu pratilo je oko 1.500 gledalaca. Jošanica je ostala na 53 boda i zadržala je lidersku poziciju na tabeli, ali je u narednom kolu slobodna. Drugoplasirani Tutin, koji ima 52 boda, u sledećoj prvenstvenoj rundi gostuje Mokroj Gori. M. Minić Foto: S. Župljanin