Danska ponizila Srbiju pred praznim tribinama u Beogradu

Danci sa tri pogotka u drugom poluvremenu osvojili velika tri boda u kvalifikacijama za Euro2016  Bruka i sramota!

Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je katastrofalno lošu utakmicu protiv Danske i doživela poniženje u Beogradu.

Danci su pred praznim tribinama na stadionu Partizana slavili rezultatom 3:1 (0:1) i naš tim doveli na rub eliminacije od plasmana na Evropsko prvenstvo 2016. godine.

Srbija posle tri meča ima jedan bod, a Danci sedam. Portugal ima šest, Albanija četiri.

Srbija je povela golom Zorana Tošića u 4. minutu. Srpski tim je odlično počeo utakmicu, stvorio nekoliko dobrih prilika, ali to nije uspeo da materijalizuje većim vođstvom.

Danci su sredinom prvog poluvremena zagospodarili terenom, ali nisu uspeli da materijalizuju prednost.

Ipak, u drugih 45 minuta na terenu je postojao samo jedan tim.

Izjednačenje Dancima je doneo Bendtner u 60. minutu, dva minuta kasnije Kjaer je potpuno preokrenuo rezultat.
Uprkos vođstvu Danci su nastavili sa dominacijom, pa je gol Bendtnera u 85. minutu logična posledica toga.

Narednu utakmicu u kvalifikacijama Srbija igra 29. marta 2015. na gostujućem terenu protiv Portugalije.