Naslovna Sport Crvena zvezda – Novi Pazar 5:1

Crvena zvezda – Novi Pazar 5:1

crvena-zvezda-–-novi-pazar-5:1

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u Beogradu ekipu Novog Pazara sa 5:1, u utakmici 26. kola Super lige Srbije.

Petostruki uzastopni prvak države poveo je golom Marka Rakonjca u 11. minutu, da bi u 25. minutu izjednačio Andrija Majdevac iz penala.

Domaćin je na odmor, ipak, otišao sa prednošću, pošto je Gelor Kanga u 33. minutu realizovao kazneni udarac sa 11 metara.

Kanga je u 73. minutu pogodio za vođstvo crveno-belih od 3:1, a četiri minuta kasnije precizan je bio i Aleksandar Katai.

Konačan rezultat postavio je Rakonjac svojim drugim golom u 81. minutu.

Meč na stadionu Rajko Mitić pratilo je oko 18.000 gledalaca, među kojima i oko 150 gostujućih navijača.

Crvena zvezda je lider prvenstva sa 72 boda, dok je Novi Pazar na šestom mestu sa 44 osvojena boda.

Novi Pazar u 27. kolu dočekuje Kolubaru, dok Crvena zvezda gostuje Napretku.

The post Crvena zvezda – Novi Pazar 5:1 appeared first on Radio Televizija Novi Pazar.