Crvena zvezda deklasirala Novi Pazar! Osam golova u mreži plavih

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se večeras u finale Kupa Srbije, pošto su u Beogradu savladali ekipu Novog Pazara sa 8:0. Crveno-beli su poveli preko El Fardua Bena u šestom minutu, da bi Ohi Omodžuanfo u 12. iz kaznenog udarca sa 11 metara povisio na 2:0. Tri minuta kasnije pogodio je i Milan Pavkov, a Ohi je u 20. minutu postigao svoj drugi gol za 4:0. Do poluvremena u strelce se upisao i Mirko Ivanić, koji je savladao Nikolu Vujanca u 23. minutu. Pogotke za crveno-bele u drugom poluvremenu postigli su Nikola Stanković iz penala u 58, Petar Stanić u 81. i još jednom Stanković u 89. minutu. Crvena zvezda će u finalu Kupa Srbije 26. maja igrati protiv Partizana, koji je u drugom polufinalu savladao Vojvodinu sa 2:1. M. Minić