Gradonačelnik Novog Pazara Nihat Biševac uputio je danas hatarnamu ambasadoru UAE u Srbiji Mubaraku Aldaheriju povodom smrti šeika Kalife bin Zajed al Nahjana. “Sa velikim žaljenjem smo primili vest o preseljenju na Ahiret predsednika Ujedinjenih Arapskih Emirata sheikha Khalife bin Zayeda Al Nahjana, velikog prijatelja i vakifa Novog Pazara, Sandžaka i naše države. U ime svih građana Novog Pazara i svoje lično ime upućujem iskreno saosećanje u boli sa porodicom i svim građanima Ujedinjenih Arapskih Emirata, uz molbu uzvišenom Gospodaru da ga obilato nagradi za sva njegova dobročinstva, a posebno za sve ono što je uradio za narod Novog Pazara. Molimo Allaha Uzvišenog da mu podari lijepi Džennet, a porodici sabur” – navodi se u hatarnami.
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
25.06
Bačkulja na probi u Kopru, potom potpisao do 2027.
24.06
Gotovo za njih: Prvih šest selekcija bez šansi za nokaut
23.06
Novi Pazar doveo Miljkovića: veliko ime, ali pitanje brzine na bekovskoj liniji
23.06
Veljko Paunović na korak od Al Itihada: FSS pred važnom odlukom
21.06
Obradović se vratio na klupu Panatinaikosa
19.06
Baćkulja produžio ugovor sa Novim Pazarom


