Bečejcima derbi u Pendiku

Futsal tim Bečeja 2003 pobedio je večeras u Novom Pazaru istoimenog domaćina sa 3:1, u utakmici 11. kola Prve lige Srbije.

Pred oko 200 gledalaca u Sportskoj dvorani Pendik, Bečejci su poveli golom Stefana Stanojevića u četvrtom minutu.

Do poluvremena, najpre je golman Pazaraca Nedim Mulamuratović izjednačio rezultat, da bi Srđan Golub četiri minuta kasnije doneo novu prednost gostima.

Golub je svojim drugim golom u 29. minutu postavio konačnih 1:3.

Bečejci su treći na tabeli sa 21 bodom, dok Pazarci zauzimaju šesto mesto sa 16 bodova.

Novi Pazar naredne srede gostuje aktuelnom šampionu države, Loznici Gradu 2018, u zaostalom duelu osmog kola, u svom poslednjem meču u 2022. godini.