Ubedljiva pobeda Fk Novi Pazar

Novi Pazar je bio bolji od ivanjičkog Javora rezultatom 2:0, a golova ze domaćina postigli su Kecap u 45. i Mutavdžić u 80. minutu.

hajdeeee

Kragujevčani su prekinuli seriju od tri poraza i protiv Donjeg Srema zabeležili drugu pobedu u šampionatu.

Golove za domaćina postigli su Spalević u 28. i Beljić u 34. minutu, a ekipa Radničkog poslednjih pola sata imala je igrača manje, pošto je drugi žuti karton zaradio Pavlović.

Rad i Sloboda su podelili bodove (0:0), dok je u uzbudljivom meču Spartak u Subotici pobedio Napredak (3:2).

Rezultati i strelci šestog kola Superlige:
Radnički Kragujevac – Donji Srem 2:0 (Spalević 28, Beljić 34)
Rad – Sloboda 0:0
Novi Pazar – Javor 2:0 (Kecap 45, Mutavdžić 80)
Spartak – Napredak 3:2 (Nosković 13, Kovačević 35, Šarac 67 – Mirosavljević 40. penal, Ndiaje 54)