Futsaleri razbili Krčagovo

futsaleri sedmicom razbili kragovoIgra „ mačke i miša „ u 12. kolu drugoligaškog Zapada. Lider Novi Pazar nije imao ni ovog puta milosti.

Sa čak 7:0 deklasirano je užičko Krčagovo. Duel je obeležila kvalitetna fudbalska predstava. Sve do 13. minuta mreže su mirovale. Isticao se maestralnim reakcijama golman plavih Mirza Hot, odbranivši nekoliko zicera. I onda je krenula „ goleada „.

Kapiten Delić je postigao vodeći a Mirza Bihorac u 14. minutu i drugi gol za Pazarce. Jovanović je povisio na 3:0, a zatim je na scenu stupio mladjani Ikić. On je u 29, i 31. minutu nagovestio debakl Užičana, što su potvrdili i overili pobedu domaćinu Radetinac u 39. i Bihorac u poslednjem minutu. U narednom kolu lider gostuje u Kragujevcu sastavu Mašinca.