Novi Pazar – Poreska uprava u Novom Pazaru po svemu sudeći želi da uništi novogodišnji vašar koji se sada već tradicionalno organizuje u sportskoj dvorani Pendik.
Kako Sandžakhaber saznaje iz više izvora poreska inspekcija zahteva da prodavci na vašaru imaju fiskalne kase što se kosi sa svim mogućim zakonima o vašarima.
Ako se uzme u obzir da se Vašaru u Raški koji je organizovan pre mesec dana nije bilo fiskalnih kasa zašto bi ih bilo na vašaru u Pazaru.
Očigledna namera je da se vašar uništi i da se gradjanima uskrati pravo da po nižim cenama kupuju stvari svojoj deci i sebi.
Mnogobrojni prodavci koji su se javili na našem portalu prete protestima a i zahtevom za smenu načelnika poreske uprave u Novom Pazaru.
DISKRIMINACIJA! Poreska uprava hoće da uništi novogodišnji vašar! Traže fiskalne kase a u Raški to ne traže!
⚽ Sport Sandžaka
● LIVE
📰 Najnovije sport vesti
24.06
Gotovo za njih: Prvih šest selekcija bez šansi za nokaut
23.06
Novi Pazar doveo Miljkovića: veliko ime, ali pitanje brzine na bekovskoj liniji
23.06
Veljko Paunović na korak od Al Itihada: FSS pred važnom odlukom
21.06
Obradović se vratio na klupu Panatinaikosa
19.06
Baćkulja produžio ugovor sa Novim Pazarom
19.06
Međedović prokockao četiri meč lopte u Kvinsu i ostao bez četvrtfinala


