PROGRAM SVEČANOSTI POVODOM OBELEŽAVANJA DANA GRADA NOVOG PAZARA

0
137

Program povodom obeležavanja Dana grada, održaće se 24.04.2014 sa početkom u 19h, i to po sledećem rasporedu:
I

18:30 – Učesnici FESTIVALA STVARALAŠTVA MLADIH 2014.

Voditelji: Ena i Omer (OŠ „Bratstvo“); Nedim (Gimnazija) i Emina (Ekonomsko-trg. škola)

Plesne grupe osnovaca, najmlađi:

OŠ „Rifat Burdžović Tršo“

OŠ „Rastko Nemanjić Sava“, „Male balerine“

OŠ „Bratstvo“, solo izvedba

Muzičke numere, zabavna, osnovne škole:

– Nizama Mavrić učenica VIII razreda OŠ „Vuk Karadžić“, komp: „Don't you remember“

– Merisa Harčinović, učenica VII razreda OŠ „Stefan Nemanja“, kompozicija: „Hurt“

– Mejrema Nicević, učenica OŠ „Rifat Burdžović Tršo“, kompozicija: „Lutko“

– Amir Zejnelović, uč. VIII razreda OŠ „Jovan J. Zmaj“, komp: „Od zlata jabuka“

– Ina i Oja Čavić, učenice OŠ „Rifat Burdžović-Tršo“, komp: „This is me“ /duet/

Muzičke numere, zabavna, srednje škole:

– Binela Nicević, učenica Ekonomsko-trgovinske škole, kompozicija: „Vječita ljubav“

– Dina Bogućanin, učenica Medicinske škole, „Korake ti znam“

– Dalida Berović, učenica Ekonomsko-trgovinske škole, kompozicija: „Hot stuff“

– Zenaida Đukić, učenica Gimnazije, kompozicija: „Ima jedan svijet“

Plesne koreografije, osnovne škole:

– „Revolution“, OŠ „Bratstvo“

– Moderni ples, OŠ „Jošanica“

Plesne koreografije, srednje škole:

– Moderni ples, Ugostiteljsko-turistička škola

– „Wild fire“, Ekonomsko-trgovinska škola

Muzičke numere, narodna, osnovne škole:

– Ajša Sinanović, učenica OŠ „Desanka Maksimović“, kompozicija: „Moj dilbere“

– Almedina Đekić, uč. OŠ „R. B.Tršo“, komp: „Zašto si me, majko, rodila / Omerbeže“

– Safija Demirović, uč. OŠ „Desanka Maksimović“, komp: „Kad ja pođoh na Bembašu“

– Admir Dolovac, učenik OŠ „Jošanica“, kompozicija: „Oči moje kletvom bih vas kleo“

Muzičke numere, narodna, srednje škole:

– Demir Lakota, učenik Škole za dizajn tekstila i kože, kompozicija: „Maskenbal“

– Dalila Rebronja, učenica Gimnazije

i Selma Habibović, učenica Tehničke škole, kompozicija: „Imendan“

Folklorne koreografije, osnovne škole:

– „Bošnjačke igre iz Novog Pazara i okoline“, OŠ „Desanka Maksimović“

– „Igre iz okoline Beograda“, OŠ „Stefan Nemanja“

– „Djevojačke igre iz Vladičinog Hana – Emčino kolo“, OŠ „Bratstvo“

Folklorne koreografije, srednje škole:

– „Igre iz Sandžaka“, Ekonomsko-trgovinska škola i

– „Igre iz okoline Niša“ – Gimnazija

– Muzičko-scenske minijature iz Sandžaka – Tehnička škola

II

21:00 h – obraćanje Direktora Kulturnog centra

Muzički program:

Haris Skarep

Snežana Vušović

Amir Lakota

Vildan Nuhović

Gradski plesni studio

Plesna grupa „CB 4“

III

21:45 h – rok bendovi

„Neunatus“

„Factor X“

IV

10:45 h – Fantastic band

Sandzakhaber / izvor: Kulturni centar

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here