Tintor doneo bod iz Ivanjice

Fudbaleri Novog Pazara odigrali su protiv Javora u Ivanjici nerešeno 1:1 u utakmici drugog kola Super lige Srbije.

Javor je poveo golom Husnidina Gafurova u 68. minutu, a bod timu Zorana Marića doneo je Miloš Tintor u 75.

Gosti su od 73. minuta bili brojčano slabiji na terenu, pošto je zbog drugog žutog kartona isključen Lazar Pajović.

Pazar je u prvom poluvremenu pretio preko Aleksandra Đokovića i Darka Micevskog sa distance, dok je u finišu utakmice odlično šutirao Petar Kunić, ali je Vladan Đogatović skrenuo loptu u korner.

Povoljne prilike za sastav iz Ivanjice propustili su Jovan Đokić u 49, te Gafurov, Ismar Tandir i Saša Tomanović u završnici meča.

Novopazarci će u sledećem kolu dočekati Čukarički, a Javor će gostovati ekipi Bačke.